Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Într-o primărie, înființarea unui nou post ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Într-o primărie, înființarea unui nou post într-un compartiment ...

Într-o primărie, înființarea unui nou post într-un compartiment ce condiții de vechime ar putea avea?
Depinde de cerinţele postului scos la concurs.