Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Caut un avocat in Bucuresti care ma poate ajuta pentru ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Caut un avocat in Bucuresti care ma poate ajuta pentru depunerea ...

Caut un avocat in Bucuresti care ma poate ajuta pentru depunerea dosarului la legea 154 din 2020 privind copii deportatilor politici.Multumesc
Pe forum nu se fac recomandari, trebuie sa cautati dvs un avocat si sa il contactati.
Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau

alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]

ori
apelati la cunostinte sa va recomande pe cineva.
Cornel Vasile, Consilier juridic