Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cat ma costa la notar un partaj amiabil dupa ce am ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cat ma costa la notar un partaj amiabil dupa ce am facut taxa ...

Cat ma costa la notar un partaj amiabil ,fara sulta,dupa ce am facut taxa de succesiune si am ramas 4 parti egale ale mostenirii.Trei vor sa lase la al 4-lea fara pretentii.Ma refer la extras Carte funciara si onorariu avocat si alte cheltuieli care se impun...Va multumesc anticipat !
bureac62, utilizator
Pai și de ce nu au renunțat din prima la succesiune?
Taxele depind de valoarea bunurilor.
Notarul nu ne-a indrumat cu toate ca am intrebat...A zis ca se face separat... Partile ne intelesesem de la inceput...

bureac62, utilizator