Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... In ziua libera pentru vaccinare se acorda sau nu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

In ziua libera pentru vaccinare se acorda sau nu indemnizatie ...

In ziua libera pentru vaccinare se acorda sau nu indemnizatie de hrana si spor de conditii de munca?
Nu se acorda asa ceva.
Multumesc!