Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Bolnavă de Covid,sunt anunțată de către șeful ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Bolnavă de Covid,sunt anunțată de către șeful meu,că cei de la conducere ne taie prima de oraș,prevăzută în contract,pe motiv de Covid.Este normal ?!

Este normal să ți se taie din primă,pentru că te-ai îmbolnăvit de Covid?!
Nu vă supărați, ce înseamnă "prima de oraș"? Mulțumesc!