Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua, daca am inregistrat pe cineva audio
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua, daca am inregistrat pe cineva audio

Buna ziua, daca am inregistrat pe cineva audio fara ca persoana respectiva sa stie, ma poate da in judecata? Persoana stie doar ca a fost inregistrata, nu detine si inregistrarile, deci nu are o dovada.
~ Conținut șters la cerere ~