avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 793 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Inscrierea in SPV
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Inscrierea in SPV

Buna ziua!
Pentru inscrierea in SPV (cu procura pentru imputernicit) care sunt documentele justificative ce trebuie trimise la ANAF?

Alte discuții în legătură

Asigurare medicala pentru persoanele fara venit claudiuandrei2010 claudiuandrei2010 Doresc sa beneficiez de asigurarea medicala pentru persoanele fara venit. Locuiesc in Germania si doresc sa vin in Romania pentru un tratament, si as vrea sa ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, am fost la anaf sa depun o cerere cu imputernicire ... mariustz mariustz Buna ziua, Am fost la ANAF sa depun o cerere cu imputernicire de la cineva, redactata la calculator si semnata. Doamna de acolo mi-a spus ca nu e valabila, ... (vezi toată discuția)
Plata cass datorat de la depozite bancare am ajuns la concluzia ... laura1016 laura1016 Plata CASS datorat de la depozite bancare Am ajuns la concluzia ca trebuie sa platesc taxa de CASS , minima . Cum se poate face concret ? Unde se plateste ? ... (vezi toată discuția)