Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... functie diferita
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

functie diferita

Buna ziua,

Daca eu sunt incadrata Asistent de Farmacie, dar printr-o decizie interna fac cu totul altceva, de exemplu operator introducere date, mai am nevoie de avizul de libera practica vizat in fiecare an pe care sa-l depun la dosarul de personal?

Multumesc!
Daca nu vi s-au schimbat actele (respectiv incadrarea), aveti nevoie de ea.