Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Zile concediu medical
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Zile concediu medical

Buna ziua,
Am o nelămurire cu privire la eliberarea adeverinței medicale.
Știm că se trec zilele de concediu medical avute în ultimele 12/24 luni.
În cazul în care angajatul solicită adeverința după o lună/două în firma actuală, în adeverinta se trec și eventualele zile de CM avute la alți angajatori? Mulțumesc!
andreea.nelega, utilizator
Daca le aveti , le puteti trece.