Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori Mama mea are doua certificate de acționar la regisco ...
Discuție deschisă în Bursa de valori

Mama mea are doua certificate de acționar la regisco s.a.

Buna ziua. Mama mea are doua certificate de acționar la regisco s.a . Din anul 1996? Ce poate face cu ele?mai sunt valabile?va rog și mulțumesc
george-neagu, moderator
Contactati Depozitarul central. Gasiti informatii utile aici: [ link extern ]