Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salariu minim. Daca un salariat avea in decembrie un ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salariu minim. Daca un salariat avea in decembrie un salariu ...

Salariu minim.
Daca un salariat avea in decembrie un salariu brut de 2990lei iar de la 01 ianuarie 2023 salariu minim s-a majorat la 3000 lei ,respectivului salariat i se aplica reducerea fiscala de 200 lei?
se va majora salariul la 3000 si i se aplica facilitatea fiscala pentru 200 lei.