Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori buna ziua detin 40 actiuni la sc Petrotel nu am primit ...
Discuție deschisă în Bursa de valori

buna ziua detin 40 actiuni la sc Petrotel nu am primit niciodata ...

buna ziua detin 40 actiuni la sc Petrotel nu am primit niciodata dividente ce pot face? le pot vinde
Va puteti adresa Depozitarului central. Gasiti informatii utile aici: [ link extern ]