Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Un cetatean din Ucraina care are un permis de sedere ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Un cetatean din Ucraina care are un permis de sedere pentru beneficiarii ...

Un cetatean din Ucraina care are un permis de sedere pentru beneficiarii protectie temporare in Romania poate inmatricula pe numele lui o masina second hand achizitionata din Germania?
nu