avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 780 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Un cetatean din Ucraina care are un permis de sedere ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Un cetatean din Ucraina care are un permis de sedere pentru beneficiarii ...

Un cetatean din Ucraina care are un permis de sedere pentru beneficiarii protectie temporare in Romania poate inmatricula pe numele lui o masina second hand achizitionata din Germania?
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 18:57, 20 Aprilie 2023
nu

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inmatriculare masina second-hand persoana cu handicap grav jetli jetli buna ziua! sunt persoana cu handicap grav si doresc sa achizitionez o masina second-hand din germania. am gasit niste masini modificate pentru persoane cu ... (vezi toată discuția)
Achizitie autoturism din germania fara tva RazvanJAY RazvanJAY Buna ziua,vin cu o intrebare,as vrea sa achizitionez un autoturism din germania fara tva,am gasit o firma specializata in asta,la modul adica eu ma duc in ... (vezi toată discuția)
Certificat fiscal Adrianvladoi Adrianvladoi Bună ziua. Am cumparat si eu o mașină second hand din Germania de la un cetățean român care lucrează acolo. Am făcut un contract de vanzare cumpărare ... (vezi toată discuția)