Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Ce inseamna \"Răspunsuri moderate\"?......
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Ce inseamna "Răspunsuri moderate"?......

Sunt raspunsurile sterse de catre modetarori/administratori ..acele raspunsuri care contravin regulamentului de postare in forum.
Sau mai pot fi mesajele dublate, ce au aparut de mai multe ori din diferite motive ( reteaua de telefonie, de net...).
Va multumesc.