Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii contract colectiv de munca
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

contract colectiv de munca

Va rog, daca puteti sa-mi spuneti ce sporuri putem negocia noi in contractul colectiv de munca , altele decat cele din Legea 330/2009?
puteti negocia orice spor si in orice cuantum numai sa fie acceptat de angajator. sa nu uitam ca sintem, inca, in criza....
Este bine de mentionat daca sunteti institutie publica sau nu.
INSTITUTIE PUBLICA
fiind institutie publica... legea salarizarii unuice.
Aveti un buget alocat si este Legea salarizarii unice.