Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Certificat de Actionar, socoetatea comerciala ROMACOST
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Certificat de Actionar, socoetatea comerciala ROMACOST

Am si eu Certificat de Actionar, socoetatea comerciala ROMACOST , Timis,(J35/90/1991, cod fiscal: 2485549). Ce pot sa fac?
george-neagu, moderator
Acum se numește Supermold SA.
Informații despre situația financiara și dacă e cazul sa încasați dividende pe ultimii 3 ani (si asta doar dacă a avut profit) doar la sediul firmei.
eu stiu ca e radiata, dar verificati
Pentru certificat de actionar puteti contacta Depozitarul central.
Gasiti informatii aici: [ link extern ] /
multumesc !