Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... Este normal ca superiorul de la serviciu să aducă un ...
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

Este normal ca superiorul de la serviciu să aducă un trainer ...

Este normal ca superiorul de la serviciu să aducă un trainer pentru mediere discuții generate mai mult din ego urile persoanelor?
Între mine și colegele mele care sunt și prietene s au generat niște discuții din orgoliu.. superiorul direct a decis să cheme un trainer , probabil psiholog, la serviciu pentru discuție cu toate trei.
Simt cumva ca este o situație mascată ce acoperă altceva .
Vă rog să mă sfătuiți!
Multumesc!
nicolaeioana, utilizator
Acceptați discuția fără bănuieli că ar fi o intenție „necurată”, nu aveți niciun motiv. Scopul nu poate fi sancționarea cuiva. Dacă ar fi vrut asta alcătuia o comisie disciplinară, nu chema un specialist.