Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Am o întrebare primele 2 doze de vaccin de covid ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Am o întrebare primele 2 doze de vaccin de covid programarea ...

Am o întrebare primele 2 doze de vaccin de covid programarea sa făcut prin angajator sa semnat un tabel,la 3 doza de vaccin m-am programat eu nu știam ce este cu restricțiile
Este o lege care se poate merge în instanță dacă fac analize și din cauza vaccinului se constată am probleme de sanatate.
Nu aveți ce analize să faceți în sensul dorit de dvs. și nici lege pe care să vă întemeiați o astfel de acțiune.