Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Inregistrare contract mentenanta
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Inregistrare contract mentenanta

Buna ziua,

Sunt un antreprenor la inceput de drum si as vrea sa inchei un contract de mentenanta web si nu sunt sigur la ce insitutii va trebui sa inregistrez contractul.

Multumesc frumos!
george-neagu, moderator
nu se intregistreaza nicaieri doar la firma dvs . Doar sa-l aveti in actele firmei pt ca in caz de uin control va trebui sa-l prezentati.