Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... proiectul de buget de stat pe 2007
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

proiectul de buget de stat pe 2007

ma poate ajuta cineva sa-mi spuna unde pot gasi proiectul de buget de stat pe anull 2007? ma intereseaza salariul mediu brut ce se utilizeaza la fundamentarea bugetului pe 2007. :(