Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Intr-o institutie publica graficul de circulatie al ...
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Intr-o institutie publica graficul de circulatie al documentelor contabile?

Intr-o institutie publica mai este obligatoriu, ca anual, sa se intocmeasca graficul de circulatie al documentelor contabile ?
george-neagu, moderator
Procedura trebuie să fie actualizata ori de câte ori este cazul, și adusa la cunoștința întregului personal implicat.