avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 217 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Intr-o institutie publica graficul de circulatie al ...
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Intr-o institutie publica graficul de circulatie al documentelor contabile?

Intr-o institutie publica mai este obligatoriu, ca anual, sa se intocmeasca graficul de circulatie al documentelor contabile ?
Ultima modificare: Sâmbătă, 17 Februarie 2024
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:10, 17 Februarie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Procedura trebuie să fie actualizata ori de câte ori este cazul, și adusa la cunoștința întregului personal implicat.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Mai trebuie si decizie ? oanaportar oanaportar Buna dimineata ! Va rog mult sa ma ajutati si sa imi spuneti daca la angajarea unui salariat s-a intocmit doar Contractul individual de munca si s-a ... (vezi toată discuția)
Bilanțul anual pentru ong nikc10 nikc10 Pentru ONG cu mai putin de 15 membri, am inteles ca cenzorul nu este obligatoriu, dar o situatie financiara trebuie depusa la finante la sfarsitul anului ... (vezi toată discuția)
Organigrama - asociatii si fundatii Ciobanu Neculai Ciobanu Neculai Este obligatoriu ca organigrama unei asociatii sau fundatii, infiintate in baza OG 26/2000, sa fie depusa / publicata la institutie de control? Am inteles ... (vezi toată discuția)