Forum Discuţii juridice Traduceri Buna ziua, Am absolvit Facultatea de Litere, ...
Discuție deschisă în Traduceri

Buna ziua, Am absolvit Facultatea de Litere, Specializare Romana-Engleza. ...

Buna ziua,
Am absolvit Facultatea de Litere, Specializare Romana-Engleza.
Pot obtine certificat de traducator de la Ministerul Culturii fara a sustine examen sau trebuie sa sustin examenul?
Exista vreo categorie care poate obtine certificatul fara examen?
Va multumesc!
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ]