Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Mai poți lucra ca femeie și după 65 de ani ? ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Mai poți lucra ca femeie și după 65 de ani ? Doamnă în cauză ...

Mai poți lucra ca femeie și după 65 de ani ?

Doamnă în cauză împlinește 65 în mai , va mai putea lucra ? Menționez ca e bugetara.
Carina213, utilizator
Da, poate presta activitatea si dupa 65 de ani ..la acelasi angajator sau la angajatori diferiti.