Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua! Ce demersuri trebuie să fac pentru a ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua! Ce demersuri trebuie să fac pentru a cumpăra casă ...

Bună ziua! Ce demersuri trebuie să fac pentru a cumpăra casă naționalizată în care sunt chiriaş? Rog răspunsuri de la avocați specializați în aceasta speță și de la persoane care au reușit să facă acest lucru cât se poate de recent.

Mulțumesc!
Ana12., utilizator