avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 664 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna daca nu mai mă urmărește penal pot da de permis
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna daca nu mai mă urmărește penal pot da de permis

Ma poate ajuta careva cu un sfat daca nu mai mă urmărește penal pot da de permis de conducere
Ultima modificare: Luni, 29 Aprilie 2024
Sabau sergiu, utilizator
Cel mai recent răspuns: Sabau sergiu , utilizator 13:39, 30 Aprilie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Va putem ajuta daca ne ziceti ce s-a intamplat. Ce solutie s-a dat cand s-a terminat dosarul penal? Pentru ce fapte? Cand s-a incheiat acest dosar?
Condus moped de 50cc fara permis și am fost la judecător sa confirme că nu mai mă urmărește penal
In 8 aprilie anul acesta am fost sa confirme că nu mai mă urmărește penal
Ultima modificare: Luni, 29 Aprilie 2024
Sabau sergiu, utilizator
Da, puteti face scoala si sa dati examen pentru permis.
Va mulțumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Permis moped Alexandru-Mugur Ionescu Alexandru-Mugur Ionescu La multi si fericiti ani! Doresc sa stiu daca in Republica noastra Europeana Romania, legea este retroactiva?! Pe scurt: am obtinut permis de conducere pentru ... (vezi toată discuția)
Condus fara permis moped onicar98 onicar98 In data de 10.10.2017 mi sa definitivat dosarul penal pentru conducere fara permis a unui moped. Exact in ziua definitivarii am fost prins iar cu un moped de ... (vezi toată discuția)
Conducere moped fara permis ralucageo25 ralucageo25 buna ziua! am o mare nelamirure...Acum 5 nai, mai exact in 2016, am condus un moped, fara permis si m-am intersectat cu un alt moped. in urma accidentului, ... (vezi toată discuția)