Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna daca nu mai mă urmărește penal pot da de permis
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna daca nu mai mă urmărește penal pot da de permis

Ma poate ajuta careva cu un sfat daca nu mai mă urmărește penal pot da de permis de conducere
Sabau sergiu, utilizator
Va putem ajuta daca ne ziceti ce s-a intamplat. Ce solutie s-a dat cand s-a terminat dosarul penal? Pentru ce fapte? Cand s-a incheiat acest dosar?
Condus moped de 50cc fara permis și am fost la judecător sa confirme că nu mai mă urmărește penal
In 8 aprilie anul acesta am fost sa confirme că nu mai mă urmărește penal
Sabau sergiu, utilizator
Da, puteti face scoala si sa dati examen pentru permis.
Va mulțumesc