Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua. Soțul meu o să iasă la pensie în ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua. Soțul meu o să iasă la pensie în decembrie deoarece ...

Bună ziua. Soțul meu o să iasă la pensie în decembrie deoarece împlinește 60 ani și are o vechime de 40 ani și 2 luni.Pt că o să fie pensie anticipată beneficiază de punctele de stabilitate?Vă mulțumesc.
Da.