Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua As dorii ajutor pt a crea un contract de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua As dorii ajutor pt a crea un contract de plasare și ...

Bună ziua
As dorii ajutor pt a crea un contract de plasare și recrutare îngrijire bătrâni la domiciliu acestora și unul pt a plasa bone? Ma puteți ajuta va rog? Dacă puteți va rog lăsați un nume și nr de telefon Multumesc mult!
Daniela
Trebuie sa va infiintati firma cu acest obiect de activitate. Ce avize aveti nevoie, gasiti apoi.
Aveti societate cu acest obiect de activitate și doriți model de contract?

Sau ce doriți de fapt?