Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua! Carei institutii trebuie sa ne adresam ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua! Carei institutii trebuie sa ne adresam pentru reconversia ...

Buna ziua!
Carei institutii trebuie sa ne adresam pentru reconversia unui hotel in camin de batrani?
Multumesc !
Trebuie vazute actele, la primarie rezolvati, dar trebuie intai vazute actele, depinde ce si, mai ales, unde scrie.