Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Am lucrat la o firma 1 an și după m au băgat în ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Am lucrat la o firma 1 an și după m au băgat în șomaj și ...

Am lucrat la o firma 1 an și după m au băgat în șomaj și după 6 luni m am luat înapoi, beneficiez de prenatal?
beneficiati de concediu prenatal.