Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... In Iulie voi calatori cu nepotul, in Italia. Copilul ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

In Iulie voi calatori cu nepotul, in Italia. Copilul are pasaport ...

In Iulie voi calatorii cu nepotul, in Italia. Copilul are pasaport emis de Ungaria, dar domiciliul are in Romania. Ce acte avem nevoie pentru aceasta excursie cu avionul?
Buna ziua

Daca are pasaport strain, nu aveti nevoie de alte documente.