Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Chitanta pierduta
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Chitanta pierduta

BUNA ZIUA,

AM PLATIT O RATA LA FACULTATE SI PRINTR-O REGRETABILA EROARE AM PIERDUT CHITANTA, DE CARE AM MARE NEVIOE.CEI DE LA BANCA REFUZA SA-MI ELIBEREZE UN EXTRAS DE CONT.E NORMAL?
atita timp cit sinteti titularul contului din care s-a facut plata atitudinea bancii nu este una fireasca.
felul in care te-ai exprimat este foarte neclar.dc ai platit o rata la facultate,se presupune ca ai efectuat plata prin virament bancar dupa cum ai prezentat starea de fapt.sau nu?
in acest context,nu inteleg de ce invoci o "chitanta"pierduta?fii mai explicit dc vrei un ajutor