avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 854 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Chitanta pierduta
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Chitanta pierduta

BUNA ZIUA,

AM PLATIT O RATA LA FACULTATE SI PRINTR-O REGRETABILA EROARE AM PIERDUT CHITANTA, DE CARE AM MARE NEVIOE.CEI DE LA BANCA REFUZA SA-MI ELIBEREZE UN EXTRAS DE CONT.E NORMAL?
Cel mai recent răspuns: athahualpa , utilizator 12:44, 28 Februarie 2010
atita timp cit sinteti titularul contului din care s-a facut plata atitudinea bancii nu este una fireasca.
felul in care te-ai exprimat este foarte neclar.dc ai platit o rata la facultate,se presupune ca ai efectuat plata prin virament bancar dupa cum ai prezentat starea de fapt.sau nu?
in acest context,nu inteleg de ce invoci o "chitanta"pierduta?fii mai explicit dc vrei un ajutor

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Prima casa luminita45 luminita45 Buna ziua!!! Doresc sa imi achizitionez o locuinta prin programul prima casa, mama mea fiind coplatitor dar nu si coproprietar.Eu nu sunt casatorita ... (vezi toată discuția)
Cum se trece corect o incasare in registru? Adriana888888 Adriana888888 Cum se trece corect o incasare prin transfer bancar in registrul de incasari si plati? Multumesc! (vezi toată discuția)
Refuz incasare vornicu lumi vornicu lumi Acum ceva timp am pierdut un proces cu asocoatia de locatari.Instanta a hotarit sa achit si niste cheltuielile(judecata,executor).Am primit de la executorul ... (vezi toată discuția)