avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 633 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cum se poate activa legat ca instructor fitness?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cum se poate activa legat ca instructor fitness?

Cum se poate activa legat ca instructor fitness și personal trainer ? Ce cursuri de calificare trebuie urmate , este necesara acreditare de la Ministerul Învățământului, Ministerul Muncii, se activează ca PFA , SRL...
Ultima modificare: Vineri, 10 Mai 2024
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:25, 11 Mai 2024
Puteti sa deveniti PFA
www.avocatnet.ro/forum/discu...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cod caen pfa instructor de fitness rizeamihai578 rizeamihai578 Sunt instructor de fitness și doresc să îmi înființez un PFA în acest domeniu. Vreau să pot presta activitatea la sala de fitness, la domiciliul ... (vezi toată discuția)
Cod caen instructor fitness lml lml Buna ziua, va rog sa-mi spuneti la ce cod CAEN ma incadrez ca instructor fitness? cum pot sa-mi fac PFA pt instructor fitness? Multumesc (vezi toată discuția)
Forma juridica instructor fitness bogdan_024 bogdan_024 Buna ziua, Doresc sa ma angajez ca instructor de fitness calificat si vreau sa stiu daca este obligatorie o forma juridica sau se poate face un contract de ... (vezi toată discuția)