Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cum se poate activa legat ca instructor fitness?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cum se poate activa legat ca instructor fitness?

Cum se poate activa legat ca instructor fitness și personal trainer ? Ce cursuri de calificare trebuie urmate , este necesara acreditare de la Ministerul Învățământului, Ministerul Muncii, se activează ca PFA , SRL...
george-neagu, moderator
Puteti sa deveniti PFA
www.avocatnet.ro/forum/discu...