Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor ORDONANTA nr. 30/2011 din 31 august 2011 pentru ...
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

ORDONANTA nr. 30/2011 din 31 august 2011 pentru modificarea si completarea Legii nr. 571/2003 privind Codul fiscal

ORDONANTA nr. 30/2011 din 31 august 2011 pentru modificarea si completarea Legii nr. 571/2003 privind Codul fiscal, precum si pentru reglementarea unor masuri financiar-fiscale

Varianta publicata in Monitorul Oficial al Romaniei o puteti consulta aici.
[ link extern ]
Buna dimineata , din nou se mai "da" ceva sa ne incurce ,o sa ajungem sa avem fiecare cate un consilier fiscal personal#-o.