Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale care este cod CAEN pentru vinderea de venin
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

care este cod CAEN pentru vinderea de venin

buna ziua.am o ferma de crestere a viperelor cu corn pentru producerea de venin si nu stiu daca codul CAEN 0149 pe care il am este si suficient ca pe langa cresterea acestora imi permite si vinderea veninului acestora. daca este cineva in masura sa ma ajute in acest sens, il rog sa o faca. la camera de comert si industrie nu stiu nimic.daca le spn de vinderea de venin se uita...:O:O

Din punctul meu de vedere este suficient acest cod, dar pentru a evita anumite disensiuni ulterioare cu anumite autoritati si institutii va recomand sa autorizati si codurile 4690 si 4778.