avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 285 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters15891

Activitate ContSters15891

multumesc mult pt raspuns
pt ulm: multumesc mult de tot pt raspuns. am gasit ce ma interesa.
multumesc pt raspuns. nu ma refeream salariul mediu brut comunicat de institutul de statistica ,din luna anterioara comunicarii,ci la salariul mediu brut care se are in vedere la fundamentarea bugetului pe anul viitor. anul acesta acest salariu este 10.770.000 iar salariul mediu comunicat de statistica din luna august a fost 11.220.000.
ma poate ajuta cineva sa-mi spuna unde pot gasi proiectul de buget de stat pe anull 2007? ma intereseaza salariul mediu brut ce se utilizeaza la fundamentarea bugetului pe 2007#-o
ma poate ajuta cineva sa-mi spuna unde pot gasi proiectul de buget de stat pe anull 2007? ma intereseaza salariul mediu brut ce se utilizeaza la fundamentarea bugetului pe 2007
ma poate ajuta cineva sa-mi spuna unde pot gasi proiectul de buget de stat pe anull 2007? ma intereseaza salariul mediu brut ce se utilizeaza la fundamentarea bugetului pe 2007
ma poate ajuta cineva sa-mi spuna unde pot gasi proiectul de buget de stat pe anull 2007? ma intereseaza salariul mediu brut ce se utilizeaza la fundamentarea bugetului pe 2007. :(
Răspuns la discuția pot sa am incredere ?
multumesc mult pt raspuns.
as dori dc stie cineva sa-mi raspunda la urmatoarea problema: sint intr-un proces civil cu primaria capitalei. am cistigat la instanta de fond iar primaria a facut apel avind termen pe 3 oct. am fost la avocatul care m-a reprezentat si la prima instanta pt a-i solicita sa continui tot cu el. a fost de acord,am stabilit onorariu ,am achitat cu chitanta suma stabilita de comun acord si am semnat delegatie de imputernicire. Dilema me ae urmaotarea: pe citatie m-i se spune ca trebuie sa depun intimpinarea cu 5 zile inainte de termenul fixat de instanta ;avocatul imi spune ca aceasta prevedere de depunere a intimpinarii s-a abrogat anul trecut si ca atita timp cit nu depunem probe noi sau nu ridica vreo exceptie nu trebue depusa aceasta intimpinare.ESTE ADEVARAT? si care este actul normativ care prevede abrogarea depunerii intimpinarii cu 5 zile inainte de termen? Va multumesc anticipat pt raspuns. #-o
da. tu ca proprietar al nudei proprietati poti vinde imobilul cu cu conditia ca cumparatorul sa ia la cunostiinta ca respecta dreptul de uzufruct al acelei persoane.