Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Cine suporta cheltuiala in cazul deschiderii o ancheta ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Cine suporta cheltuiala in cazul deschiderii o ancheta la Direcþia Generala de Asistenþã Socialã ºi Protecþia Copilului

Avand in vedere ca ancheta va trebui efectuata probabil in 2 orase si la distante f mari as dori sa stiu daca se plateste si cine va trebui sa suporte plata?
Multumesc
Incercati sa detaliati situatia pentru a primi informatii la obiect , care sa va fie de folos
statul