avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 584 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Cine suporta cheltuiala in cazul deschiderii o ancheta ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Cine suporta cheltuiala in cazul deschiderii o ancheta la Direcþia Generala de Asistenþã Socialã ºi Protecþia Copilului

Avand in vedere ca ancheta va trebui efectuata probabil in 2 orase si la distante f mari as dori sa stiu daca se plateste si cine va trebui sa suporte plata?
Multumesc
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 07:25, 21 Aprilie 2011
Incercati sa detaliati situatia pentru a primi informatii la obiect , care sa va fie de folos
statul

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Plangere penala jetli jetli Buna ziua! Am depus o plangere penala impotriva unui medic. Nu am primit inca nici un raspuns la acea plangere, insa am primit o adresa, o informare precum ... (vezi toată discuția)
Abuz de incredere , inselaciune Denis88 Denis88 Salut , as vrea sa cer niste sfaturi ca anonim . In 2012 mi s-a propus sa intr-un intr-o asa zisa \" afacere \" de catre o persoana X . Continutul era ... (vezi toată discuția)
Fabrica de vise - explicatii statut legal Ratatatatat Ratatatatat Buna ziua! M-a mancat undeva sa comand online de la \"fabrica de vise\" din Iasi. Faza e ca hhc e o subst legala, deci in primul rand nici nu stiu de ce ... (vezi toată discuția)