Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Sunt cetatean strain vreau sa ma stabilesc in Romania. ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Sunt cetatean strain vreau sa ma stabilesc in Romania. Pot conduce cu permisul meu masini inmatriculate in Romania?

Buna seara,sunt cetatean strain din Ucraina si vreau sa ma stabilesc in Romania.As dori sa stiu daca pot conduce cu permisul meu masini inmatriculate in Romania.Va multumesc!
da puteti conduce