Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general bilant 12.2011 on-line
Discuție deschisă în Contabilitate în general

bilant 12.2011 on-line

buna ziua daca am depus on-line un bilant mai trebuie sa-l duc in format electronic si hartie la Finante???
Va multumesc
Listati recipisa si este suficient.
buna ziua,
nu mai trebuie dus la finante.
cand ati depus on-line ati primit un index de incarcare , pe care il introduceti la verificare stare declaratii alaturi de cui societate si listati recipisa cu documentul validat