Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate contract de inchiriere apartament
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

contract de inchiriere apartament

buna ziua
va rog sa-mi spuneti daca la inchirierea unui apartament sunt obligata sa platesc CAS si daca se poate face contract la enel pe baza contractului de inchiriere.

multumesc
Contractul cu furnizorii de servicii,legal se incheie de catre acestia ,numai cu proprietarul de drept al spatiului care urmeaza sa beneficieze de utilitati