Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Divort la notar
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Divort la notar

Va rog sa mi spuneti cu privire la procedura divortului la notar,daca in afara de urm acte:
-c.i
-cert de nastere
-cert de casatorie,in cazul in care sotii au bunuri dobandite in timpul casatoriei,ce acte vor trebui sa mai prezinte in fata notarului??
Va multumesc
Doar daca doriti sa faceti si partajul, aveti nevoie si de actele de proprietate, certificat fiscal.. despre ce bunuri e vb ?
locuinta comuna si un autoturism......autoturism in leasing pe numele sotului contractul