Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Caut contabil
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Caut contabil

Buna ziua,

Sunt avocat stagiar in Bucuresti si caut un contabil pentru completarea registrului de incasari si plati.
De aproximativ 5 luni de zile de cand sunt activitate am adunat in jur de 100 de documente care trebuie inregistrate. Mentionez ca la inceputul activitatii documentele au fost mai numeroase dar la momentul actual inegistrez in jur de 10 documente/luna.

Mentionez ca am putine documente de inregistrat, ca nu sunt platitor de TVA, pe perioada stagiaturii nu intentionez sa achizitionez bunuri care sa trebuiasca amortizate si niciun fel de bunuri care sa necesite si completarea registrului inventar, ca nu emit decat o factura lunar, iar majoritatea documentelor sunt bonuri de taxi, abonament ratb si metrou.

Astept oferte cu tarife care sa corespunda volumului mic de documente si de operatiuni contabile care trebuie efectuate. Eventual doresc sa colaborez cu contabili care sunt si ei la inceput de activitate si care nu au tarife exorbitante.

Pentru oferte va rog sa-mi transmiteti un mesaj privat.

Va multumesc anticipat
Regulamentul prezentului forum nu permite reclama
Puteti solutiona studiind lista consutantilor de pe forum si functie de localitatea dvs,puteti eventual sa contactati prin mesagerie privata
~ Conținut șters la cerere ~