Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Suspendare permis auto
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Suspendare permis auto

este legala suspendarea permisului de conducere auto pentru neacordare de prioritate unui autoturism care circula pe un drum cu acces interzis ?
cok0607, utilizator
Faceti plangere in termen legal. Instanta decide. E clar ca nu avea ce sa caute o masina pe sens invers, deci nu ati fi avut cui sa dati prioritate.