Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Corectie contract munca revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Corectie contract munca revisal

Buna seara
Am modificarea in contractul de munca privind salariul de incadrare, dar la un salariat am gresit data de la care produce efectele. Am scris 01.01.2014 in loc de 01.07.2014. Am incercat sa fac corectie, dar nu imi preia corectia. Cand vreau sa verific, in raport per salariat imi apare numai modificarea de salariu cu data de 01.01.2014 nu si corectia cu data de 01.07.2014. Nu imi dau seama unde am gresit. Ma poate ajuta cineva?
Va multumesc
Se pare ca in instoric contract imi apar si modificarile si corectiile. Deci registrul pentru transmis e corect intocmit. Nu imi dau seama de ce nu apare modificarea si in raport per salariat. .......