Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CIM perioada determinata.
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CIM perioada determinata.

buna ziua
doresc sa modific CIM din perioada determinata in nedetermnata. cum procedez? inchei CIM initial si fac alt CIM si cum inregistrez in programul REVISAL
In topic nu este vorba despre un functionar public.
Cand am raspuns la topic am raspuns pentru ambele variante, ulterior s-a specificat ca este sector privat.
Va rog sa verificati raspunsurile mele si ale Dvs.