Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Softuri legislative
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Softuri legislative

Ce softuri legislative folositi?
Pe baza carui criteriu l-ati ales?
Ar fi util sa aflam avantajele si dezavantajele acestora :)
Sintact. Are toate modificarile inserate in legi la orice data vrei - adica iti arata legea cum arata acum 2 ani, cum arata acum sau, daca sunt modificari care intra in vigoare peste 1 an, cum va arata atunci.
Sintact este ok dpdv al legislatiei. Jurisprudenta, insa, nu mi se pare prea actualizata. Ma gandesc sa incerc si altceva.
Kaufland-ul foloseste Sintact este ok dar vrem ceva mai mult, mie personal mi-ar placea un abonament la REntrop&Straton