Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... drepturile omului in penitenciar
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

drepturile omului in penitenciar

Buna ziua, imi poate da si mie cineva legea cu drepturile omului in penitenciare?
Am mare nevoie si nu stiu care este exact...

Multumesc anticipat.
Cumva Legea 254/2013 privind executarea pedepselor si a masurilor privative de libertate dispuse de organele judiciare in cursul procesului penal?
Intr-adevar, le gasiti in Legea 254/2013
[ link extern ]
Multumesc frumos!