Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua soțul meu e închis de 4 luni și as dori ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua soțul meu e închis de 4 luni și as dori sa știu ...

Bună ziua soțul meu e închis de 4 luni și as dori sa știu are dreptul de o vizita conjugala suntem căsătoriți
Da o data la 3 luni aveti acest drept. Faceti solicitare scrisa in baza art 250 din Regulamentul de aplicare a Legii nr. 254/2013 privind executarea pedepselor şi a măsurilor privative de libertate dispuse de organele judiciare în cursul procesului penal din 10.03.2016