avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 575 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... scchimbare adresa de email
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

scchimbare adresa de email

Buna ziua!

Cum as putea sa-mi schimb adresa de email din "informatii personale" cea unde primesc a
Buna ziua. Inca e pe lista schimbarea adresei de mail. Sper sa rezolvam cat de curand se poate. In general, incercam sa inaintam cat de repede se poate cu toate proiectele pe care le presupune actualizarea constanta a facilitatilor avocatnet.ro. Pana la sfarsitul anului, rezolvam.
A cam trecut sfarsitul anului si nu s-a rezolvat partea cu schimbarea adresei de e-mail.
Exista un nou deadline stabilit ?
Sa apelam la varianta stergerii contului si crearii unuia nou ?

Multumesc,
Mircea
E o problemă serioasă.
De exemplu, nu mai ştiu parola contului de email, prin urmare nu pot urmări subiectele la care s-a răspuns.

În principiu nu ar trebui să dureze mult. E nevoie de o verificare a noii adrese prin trimiterea unui cod aleator primit pe email. Floare la ureche.

Însă a trecut mai bine de 1 an de la promisiunea dvs. Sau e o problemă de 9 ani ?
Buna ziua, In acest moment nu este posibila schimbarea adresei de email. Este pe lista modificarilor la site. Sper sa o putem implementa in curand.

Numai bine.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Modificarea adresei de e-mail Baboo Baboo La momentul inscrierii in acest sait, am folosit o adresa de e-amil pe care , in momentul de faţă nu o mai aceesez asa de des. Doresc sa inlocuiesc aceasta ... (vezi toată discuția)
Activare cont DanielManciu DanielManciu Buna seara, Incerc fara succes sa-mi activez contul. Mentionez ca am acces la FORUM si la toate informatiile din site, dar in ultima perioada nu mai ... (vezi toată discuția)
Adresa email in site - de ce publica? Gratiela Ratiu Gratiela Ratiu Sunt de ceva timp pe acest site si pana acum nu am avut probleme frecvente legate de vizibilitatea adresei personale de email afisata in site. Insa de ceva ... (vezi toată discuția)