Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Stimulent gemeni
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Stimulent gemeni

Buna ziua!
Am citit că stimulentul de inserție se acordă părintelui, nu copilului. Am gemeni si m am intors la serviciu mai repede, beneficiind de stimulent. Doar ca , de 3 luni eu primesc stimulent la dublu. Va rog, lămuriți ma daca e corect!
Multumesc!
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...