Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Ce inseamna ascunderea de probe ?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Ce inseamna ascunderea de probe ?

Ce inseamna ascunderea de probe in timpul cercetarii penale ?
Probele inscrisuri falsificate care existau dar politia si parchetul nu au cerut aceste probe institutiei care lea emis.
Sa aflat de existenta inscrisurilor false dupa 1 an de la clasarea cauzei cu NUP.
Cine poate da un minim raspuns

soparla62 a scris:

Ce inseamna ascunderea de probe in timpul cercetarii penale ?
Probele inscrisuri falsificate care existau dar politia si parchetul nu au cerut aceste probe institutiei care lea emis.
Sa aflat de existenta inscrisurilor false dupa 1 an de la clasarea cauzei cu NUP.